Cosmigram İnstalift

Ürünün tanıtım lansmanına katılan 2000 eczacı ile gerçekleştirilen lansman, tüm eczacılar tarafından önerilmekte olup oldukça popüler bir kozmetik ürün olmayı şimdiden başarmış gibi görünmektedir.

 Cosmigram İnstalift
Bu içerik 1122 kez okundu.

Cosmegram instalift, cilt üzerinde bulunan kırışıklıkları gidermek amacı ile özel nanopartiküller ile üretilmiş son derece etkili kozmetik üründür. Kullanıldıktan yalnızca 90 saniye sonra etkisini gösteren ve aynı zaman da gün içerisinde kalıcı bir etki bırakan ürün, sağlık açısından bu güne kadar herhangi bir sorun teşkil etmemiş olup aynı zaman da sağlık açısından bilinen herhangi bir riski bulunmamaktadır. Ciltte bulunan kırışıkları gidererek genç bir görünüm sağlayan kozmetik ürün, son zamanlar da ülkemiz de satışa sunulmaya başlandı.

Ürünün tanıtım lansmanına katılan 2000 eczacı ile gerçekleştirilen lansman, tüm eczacılar tarafından önerilmekte olup oldukça popüler bir kozmetik ürün olmayı şimdiden başarmış gibi görünmektedir. Ülkemiz de şuan itibari ile yalnızca 27 farklı ilin 63 şeçkin eczanesinde satışı yapılan ürün, yakın bir zaman içerisinde tüm eczanelerde yerini alması beklenmektedir. Ciltte bulunan sarkmalar, çizgiler, alın kırışıklıkları, gözaltı torbaları vs. gibi tüm cilt üzerinde kullanılabilir özelliği ile en etkili kozmetik ürün Cosmigram instalift, yalnızca 90 saniye içerisinde etkisini göstermektedir.

Cosmigram İnstalift Kullanımı

Oldukça kolay ve pratik kullanımı sayesinde ön plana çıkan ürün, uygulandıktan 90 saniye sonra genç bir görünüm sağlamaktadır. Ürünü kullanmak için uygulayacağınız bölgenin temiz olup olmamasını kontrol ediniz. Ardından parmağınız üzerinde az miktarda üründen alınız. Daha sonra uygulamak istediğiniz bölgeye dairesel bir şekilde uygulamaya başlayınız ve 90 saniye bekleyerek kurumasını sağlayınız. Farkı kendi gözleriniz ile görebilecek ve kozmetik ürünler arasında vazgeçilmeziniz olacaktır.

Cosmigram İnstalif İçeriğinde Neler Var?

İçeriği ile genç görünüm sağlayan ürün, ülkemiz de şimdiden oldukça popülerlik kazandığı görülmektedir. İçeriğinde bulunan bileşenler ile en etkili kozmetik ürün olarak nitelendirilen Cosmigram İnstalift, Phenoxy Thanol, Deionized Aqua, Sodium Silicate, Butylene Glycol ve Ethylhexy Glycerin bileşenleri ile meydana getirilmiştir. 

cosmigram instalift kozmetik ürün yüz pürüzsüzleştirme gergin cilt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı