Tereson

Ülkemiz de en çok şikayet edilen ve sorun haline gelen herkesin de bildiği gibi aşırı terleme ve terleme sonrasında meydana gelen kötü kokudur.

Tereson
Bu içerik 1149 kez okundu.

Ülkemiz de en çok şikayet edilen ve sorun haline gelen herkesin de bildiği gibi aşırı terleme ve terleme sonrasında meydana gelen kötü kokudur. Bu durumdan oldukça rahatsızlık duyan bir çok kişi çözüm için Tereson’u tercih ediyor. Peki nedir bu tereson?

Tereson

Tereson, içeriğinde bulundurduğu Aluminium chloride, Denature alcohol, Deiyonize su bileşenleri ile meydana gelmiş özel bir formüldür. Bu sayede terlemeye son veren ve kötü kokuların meydan gelmemesini sağlayan ürün, her geçen süre içerisinde daha da çok popülerlik kazanmaktadır. Terleme sorunu olanlara harika bir çözüm olan Tereson, adından da anlaşıldığı üzere tere son vermektedir. Tereson, uygulandığı bölgede bulunan ter bezlerine mekanik engel oluşturmaktadır. Böylelikle terin deri üzerine çıkmasını yani yüzeye çıkmasını engelleyerek terlememenizi sağlıyor.

Tamamen orijinal ve sağlık açısından hiçbir şekilde rahatsızlık vermeyen ürünün kullanımı basit ve pratiktir. Uzmanlar tarafından gece uyumadan kullanılması önerilen Tereson, uygulanmadan önce bölgenin iyice temizlenmesi gerekir. Peki neden gece kullanılması öneriliyor? Uzmanlar, gece kullanımını uyurken ter bezlerinin pasif olduğu ve bu gerekçe ile daha etkili olacağına kanaat etmektedirler. Gece uyumadan önce kullanınız. Sabah uyandığınız vakit ürünün etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Ürünün maksimum kuruluk hissi 25 gün gibi bir süre kadar geçerlidir.

Ürünün kullanımı oldukça basit olduğu gibi aynı zaman da oldukça pratiktir. Ürünü uygulayacağınız bölgeyi öncelikle temizleyiniz. Gece yatmadan önce uygulamaya özen gösteriniz. Sabah uyandıktan sonra ürünü uyguladığınız bölgeyi yıkayarak temizleyiniz. Bu şekilde devam ederek terlemeyi kontrol altına kadar sürdürünüz. Terleme kontrol altına alındıktan sonra hafta da yalnızca 1 veya 2 defa kullanılması yeterli görülmektedir. Ürünü gereğinden fazla kullanamamaya dikkat ediniz. 

Tereson tereson nedir tereson ne işe yarar terlemeye son terlememenin yolları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı