Förbix GTS 35

Förbix GTS 35, hemen hemen her türlü koşullarda kullanılabilir.

Förbix GTS 35
Bu içerik 1164 kez okundu.

Förbix GTS 35, hemen hemen her türlü koşullarda kullanılabilir olan çok amaçlı temizlik ürünüdür. İnatçı ve çıkması bir hayli zor, olan lekeleri kolaylıkla söken ve tertemiz yapabilen Förbix, başta ülkemiz olmak üzere bir çok ülkede fazlası ile rağbet görmektedir.

Zemin, halı, beton, epoxy, ahşap vs. gibi bir çok alanda rahatlıkla kullanılan Förbix, hiçbir şekilde kimyasal madde bulundurmamaktadır. Ülkemiz de temizlik ürünlerinin başında gelen Förbix GTS 35, her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Tezgah, bant, kasa, makine ve kanca gibi yerlerde de kullanılabilir olan güçlü leke çıkarıcı, süt işletmeleri, restoranlar, yemek fabrikaları gibi temizlik açısından oldukça önemli olan yerlerde oldukça sık kullanılmaktadır.

Tabi ki sadece bu gibi yerlerde faaliyet göstermekle yetinmiyor. Förbix, içeriğinde bulundurduğu bileşenler sayesinde lekeleri oldukça kolay çıkarmakta olup bu alanda en etkili ürün olarak gösterilmektedir. Ülkemiz de özellikle ev hanımlarının oldukça sık kullandığı bu ürün, son zaman da adından oldukça sık söz ettirerek popülerliğini bir hayli yükseltmiştir.

Förbix GTS 35

Ev, ofis ve otomobil için sık sık kullanılan Förbix, oto iç bakım, koltuk, tavan, döşeme ve arabaların dış lastikleri için oldukça etkilidir. Çay, kolay, ilaç ve kan gibi çıkması oldukça zor olan lekeler basit bir işlem sayesinde temizlenebiliyor. Yazımızın başında da söz ettiğimiz gibi özel bir formül ile hazırlanmaktadır.

Kötü koku gideren ve dezenfekte etme gibi sorunlar için etkili olan Förbix, pis koku üreten her alanda kullanılabilmektedir. Bakteri oluşumunda etkili olan ürün 1 kg.’dan başlayan kutu içerisinde satışa sunulmaktadır.  

Förbix GTS 35 leke çıkarıcı Förbix Förbix ne işe yarar förbix nedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı