Mega Max

Alman sağlık bakanlığınca test edilen megamax, helal ve ISO sertifikalarına sahip olarak satışa sunulmaktadır. Toz halinde olan Megamax, kilo almak isteyenler için en ideal bitkisel karışımdır.

Mega Max
Bu içerik 1198 kez okundu.

Alman sağlık bakanlığınca test edilen megamax, helal ve ISO sertifikalarına sahip olarak satışa sunulmaktadır. Toz halinde olan Megamax, kilo almak isteyenler için en ideal bitkisel karışımdır. Uzmanlar tarafından üzerinde  oldukça geniş kapsamlı incelemeler yapılmış olan Megamax, sağlık açısından bir tehdit veya risk taşımamaktadır.

MegaMax

Tamamen bitkisel karışımlar ile oluşturulan ürün, kilo aldırıcı ve besin takviyesi görevi üstlenmektedir. 4-10 kilo arası kilo aldıran ürün, günümüz de bakıldığı zaman ülkemiz de oldukça sık kullanılan ve popülerliği oldukça üst düzey bir üründür. 1 paket Megamax 240 gram toz halindedir. Her gün 10 gram tüketilmesi gerekiliyor. 1 paket Megamax 24 günlük kullanım sağlamaktadır. Doğal meyveler ve bitkisel içeriklere sahip olan Megamax içeriğinde kakao, kudret narı meyvesi, keçi boynuzu tozu, meyve ve sebze ekstratı, polen, propolis, hindistan cevizi tozu, pudra şekeri, kına, süt tozu ve muz ekstratlarını barındırmaktadır.

Bu sayede kilo almak isteyenler oldukça hızlı bir şekilde sağlıkla kilo alabilmektedir. 240 kutu içerisinde kullanıma sunulan Megamax, günde yalnızca 2 defa kullanılması önerilirken, belirli bir saat veya zaman birimi kullanılmamıştır. Gün içerisinde dilediğiniz vakitlerde 2 defa olmak üzere tüketebilirsiniz. Ancak, uzmanlar ve doktorlar tarafından yapılan öneri, “sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılabilir”. Bu şekildedir. Aşağıda her paket Megamax’in günlük kullanımları verilmiştir.

  • Bir kutu Megamax, 24 günlük kullanıma tekabül etmektedir.
  • İki kutu Megamax, 48 günlük kullanıma tekabül etmektedir.
  • Üç kutu Megamax, 72 günlük kullanıma tekabül etmektedir.
  • Dört kutu Megamax, 96 günlük kullanıma tekabül etmektedir.

Düzenli ve disiplinli bir şekilde kullanım olur ise kesinlikle kilo artışı sağlanacaktır.

 

 

megamax megamax nedir megamax ne işe yarar megamax faydaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı