Red Honey

Red honey, Türkçe karşılığı Kırmızı Bal olarak bilinmektedir. Keşiş külahı bitki karışımından meydana gelen Red honey, yalnızca erkekler için kullanıma uygundur.

Red Honey
Bu içerik 995 kez okundu.

Red honey, Türkçe karşılığı Kırmızı Bal olarak bilinmektedir. Keşiş külahı bitki karışımından meydana gelen Red honey, yalnızca erkekler için kullanıma uygundur. Günümüzde bir çok erkeğin kullandığı red honey, doğal bitkilerden elde edilerek meydana gelmiştir. Bu bitkileri kısaca sıralamak gerekirse başta Ginseng, Epimedyum, Mabet Ağacı Yaprağı, Çakşır, Larginin, Havlıcan, Karanfil, Tarçın ve Zencefil bulundurmakta olup bunların yanı sıra propolis, Arı Sütü, Süzme Çiçek Balı ile de zenginleştirilmiştir.

Red Honey Macun Yan Etkileri

Şuana kadar bilinen her hangi bir yan etkisi veya zararı yoktur. Ürün tamamen doğal içerik ve bitkilerden elde edilmiştir. Yukarıda yer verilen bilgilerde, ürünün içerisinde yer alan bitki veya maddelerden birine bile alerjisi bulunan kullanıcıların kullanımı uygun görülmediği gibi ürünü kullanmaya devam ediyorsa, bir an önce bırakarak doktor kontrolü ile ancak devam etmeleri tavsiye edilmiştir. Kalp ve tansiyonu olan hastaların ürünü kullanmamaları gerektiği tavsiye edilmektedir. Beklenmedik herhangi bir rahatsızlık söz konusu olması halinde vakit geçirmeden  doktorunuza başvurunuz.

Kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Gece yatmadan önce bir tatlı kaşığı kadar alarak tüketiniz. Bir kutu Red honey, bir haftaya tekabül eder. Bir kutunun içerisinde 50 gr. macun bulunur. Kullanımı için tavsiye edilen vakit, bir haftadır.

 

Red Honey Kırmızı Bal kırmızı bal macunu red honey nedir red honey ne işe yarar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı