13 batı ülkesi Irak'ta masaya oturdu! Bahane Deaş, ölen Müslüman...

Batılı Terör Devletleri Irak'ta masaya oturdu. Bahane deaş, öldürülen Müslüman, Hedef petrolde pay sahibi olmak. Kafirler oyunlarına bir yenisini daha ekledi...

13 batı ülkesi Irak'ta masaya oturdu! Bahane Deaş, ölen Müslüman...
Bu içerik 589 kez okundu.

Terör Devleti olan aralarında Fransa, Abd, Almanya İngiltere gibi devletlerin olduğu 13 ülke Musul’u DAEŞ’ten kurtarma operasyonunu görüşecek. Masada kukla Irak yönetimi yer almayacak!

 Fransa’nın Paris kentinde yapılacak olan görüşmede Musul’a yönelik operasyonların konuşulacağı ve sadece Operasyonda olan  13 ülkenin katılacağı  belirtildi. Bazı kaynaklar, toplantıda Musul’daki savaşçıların Rakka’ya taşınmasının önlenmesinin de ele alınacağını belirtti. Toplantıya DAEŞ karşıtı koalisyondaki Batı ülkelerinin savunma bakanları katılacak. Bu ülkeler; ABD, Fransa, Büyük Britanya, Kanada, Avustralya, Almanya, Belçika, Hollanda, İtalya, İspanya, Norveç, Danimarka ve Yeni Zelanda.

TÜRKİYE BU MASA DA NEDEN YOK!

Bu toplantıya katılanlar arasında dikkanizi birşey çekmiş olmamı değil mi? Türkiye neden yok! Neden sadece bu 13 ülke zira DAEŞ karşıtı koalisyonda 60’a yakın ülke bulunuyor.

Türkiye Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan dün ağır konuştu. "Masa da biz de varız" açıklaması ve dik duruşu vesilesiyle, Türkiye'ninde katılacağı açıklandı. Amaç zaten Türkiye'yi  devre dışı bırakıp Irak topraklarını ikinci defa işgal edip bölüşmek.

TÜRK AKIMI PROJESİ 13 DEVLETİN ZORUNA GİTTİ!

Zira yapılan Türk akımı projesinde Petrol hatlarının Türkiye üzerinde geçmesi planlanıyor. Bunun içinde Orta Doğu'daki petrol kuyularının güvenliği sağlanması gerekiyor. Bu yüzden Deaş'ı petrol kuyuları ve hatları çevresinden temizlemek gerekiyor. Ama Terör örgütünü piyasaya süren devletlerin çıkarına olmadığı için bahane ile olay yerine gelip bizzat kendileri el atmayı tercih ettiler. 

CUMHURBAŞKANIMIZ'IN DİK DURUŞU ZALİMLERİ KORKUTUYOR

Yüz yıldır ülkemizi ve İslam ülkelerini ve de afrika ülkelerini sömüren, dilediği gibi istediği oyunu oynayan Batılı Terör Devletlerine (BTD), artık oyunlarını bozan ve dur diyebilen bir Devlet Başkanımız var. Halimizi şükretmek ve sürekli dua etmek lazım. Bunun yanın da elimizden geldikçe destek olmamız gerekiyor. 

 

 

batılı ülkeler musul operasyonu paris toğplantısı deaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Putin'e Türk Akımı Bilgilendirmesi
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı
Aziz Yıldırım, Kendisini Protesto Eden Taraftarları Takım Otobüsünde Alkışladı